foto

Lipoliza z liposukcją

Marka Biogenica Klinika Piękna to bywający od 2009 roku gabinet medycyny jak też dermatologii estetycznej jak też chirurgii plastycznej, ulokowany w Plewiskach niedaleko Poznania. W gabinecie lekarskim Biogenica wyszukamy innowacyjną ofertę usług z gamy medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, regeneracyjnej a także kosmetologii i wizażu. Filozofia.

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz jak wygląda rehabilitacja w Fizjosports

Przedstawicielem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przeszkoleniem. W 2014 roku postanowił ziścić edukację w Osteopathie Schule Deutschland, teraz Akademia Osteopatii przynależna do Osteopathic European Academic Network – instytucji zrzeszającej wybitne placówki edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych szkoleń z medycyny.

Zobacz więcej ...

foto

Firma wyspecjalizowała się również w zabiegach laserowych

Spółka Biogenica to klinika medycyny i dermatologii przeciwstarzeniowej. Biogenica to miejsce niestandardowe, które ma w sobie propozycję lekarza medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i laseroteriapii. Główne zabiegi przeprowadzane w gabinetach to zabiegi z odmładzania Klinika Piękna wyspecjalizowała się również w zabiegach laseroteriapii, posiada sprawdzone urządzenia nieodzowne do ich odpowiedniego wykonywania. Z wykorzystaniem.

Zobacz więcej ...